مدل مانتو عید ۹۸

مدل مانتو عید 98

مدل مانتو عید ۹۸

مد ۹۸ : همیشه با نزدیک شدن به سال جدید و عید نوروز طراحان مد و صنعت فشن قصد دارند جدیدترین مدل های خود را به بازار عرضه کنند . در این مطلب قصد داریم مدل های جدید مانتو که برای عید ۹۸ و سال جدید طراحی شده است را برای شما به نماییش بگذاریم . انتخاب مدل مانتو برای عید بسیار مهم است چون مهم ترین پوشش دختران و زنان ایرانی در مهمانی ها مانتو انهاست پس انتخاب یک مدل مانتو شیک و جدید می تواند اعتماد به نفس خوبی به آن ها بدهد . بیشتر مانتو های جدید کتی و بدون دکمه می باشد .

اختصاصی از سایت مد۹۸

مدل مانتو عید ۹۸

مدل مانتو عید 98
مدل مانتو عید ۹۸

یک مانتو خوب علاوه بر طرح و شکل هم باید از جنس خوبی برخوردار باشد که پس از استفاده طرح خود را از دست ندهد پس در انتخاب مدل مانتو عید ۹۸ خود دقت کنید و ما نیز در این پست مدل هایی را انتخاب می کنیم که بتواند شما را در انخاب مدل مانتو عید کمک کند و همچنین با توجه به رنگ سال ۲۰۱۹ که رنگ مرجانی انتخاب شده است سعی می کنیم مدله ایی با رنگ مرجانی برای شما به نمایش بگذاریم .

همواره می توانید ما را با هشتگ مد۹۸ در فضاهای مجازی دنبال کنید .

مدل مانتو عید 98
مدل مانتو عید ۹۸
مدل مانتو عید 98
مدل مانتو عید ۹۸

راهنمای خرید انواع مانتو های جدید

بهترین مدل و طرح مانتو و‌ پالتو های شیک‌ را باید با توجه به نوع پارچه به کاربرده شده و الگوهای دوخت آن ها مقایسه کرد. برای خرید فروش بهترین مانتو بدون تردید قدم نخست نوع پارچه و‌ کیفیت آن است که در برش و تنخور مانتو جدید تاثیر گذار است. بنابراین این هنر دوزنده است که با توجه به نوع الگو مدل مانتو جدید، انتخاب صحیحی از پارچه داشته باشد و بهترین مدل مانتو را عرضه کند. برای نمونه جهت دوخت انواع مانتو های اسپرت و راحتی هیچوقت از پارچه های مجلسی مانند کرپ استفاده نخواهد شد. حتی بلعکس زمانی که تصمیم بر طراحی و دوخت مانتو و پالتو های جدید داشته باشیم، هیچگاه از پارچه های تریکو استفاده نمی کنیم.

مدل مانتو عید 98
مدل مانتو عید ۹۸

مانتو مجلسی اسپرت دخترانه

خرید جدیدترین مدل مانتو دخترانه و زنانه ارزان قیمت و زیبا را در مد ۹۸ تجربه کنید. فروش مدل جدید مانتو ۲۰۱۹ و ۹۸ با زیباترین مدل و پارچه عالی در مد۹۸ . مدل جدید مانتو مجلسی اسپرت دخترانه و زنانه مد۹۸ تهیه شده از مرغوب ترین پارچه سوییفت کشی می باشد. این مانتو با آستین های سه چهارم و زیر بقل طرح کیمانو یا خفاشی بوده و در دوخت این لباس سر آستین ها دارای پولک دوزی بزرگ است. پولک های شیشه ای این لباس در سر آستین ها به صورت اشک و قطره باران و در روز لباس مانند گل دوخته شده اند.

مدل مانتو عید 98
مدل مانتو عید ۹۸


مدل مانتو جدید مجلسی

همانطور که گفته شد برای دوخت مدل های جدید مانتو های شیک و‌ مجلسی، از پارچه های لوکس نیز باید استفاده شوند. کرپ مازراتی، پارچه کرپ کنزو، پارچه های باربی و خرجکار های متنوع مانند انواع گیپور و … از انتخاب های مناسب برای دوخت مانتو های مجلسی جدید است.

مدل مانتو عید 98
مدل مانتو عید ۹۸
مدل مانتو عید 98
مدل مانتو عید ۹۸
مد98|مجله اینترنتی,عکس,مدل مانتو,مطالب آموزشی,مد لباس
Review Date
مد98|مجله اینترنتی,عکس,مدل مانتو,مطالب آموزشی,مد لباس
مدل مانتو عید 98 جدیدترین مدل مانتو مانتو مجلسی مانتو عید 98 جدیدن مدل مانتو دخترانه مدل مانتو زنانه 98 زنانه مانتو سال 98 مانتو دخترانه جدید 98 ,مدل مانتو نوروز 98 ,جدیدترین مدل مانتو سال 98 ,مدل مانتو 2019 دخترانه ,مدل مانتو 2019 کوتاه ,مدل مانتو جدید برای عید امسال ,مدل مانتو عید ۹۸ ,مدل مانتو سال ۹۸ ,مدل مانتو 2019 اینستاگرام
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *