مدل مانتو طرح دار | مدل مانتو طرح دار سنتی | مدل مانتو طرح دار مجلسی

مدل مانتو طرح دار

مدل مانتو طرح دار

مد ۹۸ : انواع مدل مانتوی زمستانه طرح دار و ساده را در این پست مشاهده کنید. مانتوهای طرح دار و یاده ضخیم برای فصل زمستان با رنگ های زیبا جزء مانتوهای پرمخاطب ۹۸ است.

مدل مانتو طرح دار زمستانه ۹۷

مانتوهای ضخیم کشی مشابه مخمل، مانتوهای طرح دار ساده و بافت دخترانه را با رنگ های مختلف است نمایید.

مد۹۸ زیباترین تصاویر انواع مدل مانتوی زمستانه طرح دار و ساده را در این پست مشاهده کنید با ما همراه باشید.

مانتوی بافت کله غازی با طرح گردنبند

مانتوی بافت کله غازی با طرح گردنبند از قسمت بالا مانند شنل ها طراحی شده و آستین های کوتاهی دارد، این مدل خوش رنگ و زیبا با رنگ های روشن دیزایین فوق العاده ای پیدا می کند، قسمت سینه و کردن مانتو با مروارید به صورت یک گردنبند طراحی شده که جلوه زیبایی به لباس بخشیده، قد مانتو کوتاه بوده و با چکمه های ساق دار زیبا می شود.

مانتو طرح دار آبی

مانتوی طرح دار آبی از قسمت سینه و حاشیه با استفاده گل های ریز طراحی شده و قدی بلند دارد، گل های طراحی شده بنفش و زرد رنگ هستند که روی زمینه آبی طرح زیبا ایجاد کرده اند، این رنگ و مدل با کفش های کرم رنگ زیبا خواهد شد.

مانتو بافت زرد و خاکستری

مانتوی بافت زرد و خاکستری کوتاه دوخته شده و قسمت زرد زیر قرار گرفته، دکمه های قسمت خاکستری کاملا دیزایین شده هستند و مانتو جلو باز است، شلوار ست شده با این مدل مشکی می باشد.

مانتو بلند مجلسی طرح دار

این مانتو به صورت کلوش و دنباله دار طراحی شده و جلو باز است، این مانتوی مجلسی زیبا به وسیله یک گیره تزیینی طراحی شده و زیبایی خاصی به مدل بخشیده، یقه لباس کاملا ساده بوده و با رنگ های مختلفی قابل ست است.

Summary
مدل مانتو طرح دار
Article Name
مدل مانتو طرح دار
Description
مدل مانتو طرح دار : مد 98 : انواع مدل مانتوی زمستانه طرح دار و ساده را در این پست مشاهده کنید. مانتوهای طرح دار و یاده ضخیم برای فصل زمستان با رنگ های زیبا جزء مانتوهای پرمخاطب ۹۸ است.
Author
Publisher Name
مد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *