مدل مانتو صورتی | مدل مانتو صورتی زنانه ۲۰۱۹ | مدل مانتو صورتی|مانتو ۹۸

مدل مانتو صورتی

مدل مانتو صورتی

مد ۹۸ : انواع مدل مانتوی صورتی و قرمز دخترانه با مدل های گوناگون را در این پست مشاهده کنید. مانتوهایی با رنگ های شاد بین دختران جوان طرفدار بسیاری دارد این مدل لباس های برای محیط های اداری استفاده نمی شود.

مدل مانتو صورتی و قرمز دخترانه

مانتوهای دخترانه با رنگ های شاد و زیبا در فصل های گوناگون قابل استفاده بوده و با رنگ های متفاوت ست می شود.

مد۹۸ زیباترین تصاویر انواع مدل مانتوی صورتی و قرمز دخترانه را در این مقاله به اشتراک می گذاریم با ما همراه باشید.

مانتو صورتی زمستانه

مدل مانتو صورتی
مدل مانتو صورتی

مانتوی زمستانه صورتی ضخیم به ثورت جلو باز و شیک دوخته شده و با رنگ کفش و شلوار ست شده اند، این مدل مانتو بلند بوده و جلو باز طراحی شده است، مانتوهای جلوباز در بین دختران جوان طرفداران فراوانی دارد.

مانتو قرمز و مشکی

مدل مانتو صورتی
مدل مانتو صورتی

مانتوی قرمز و مشکی مانند پامچول ها دوخته شده و حتی برای خانم های چاق مناسب می باشد، مانتوهای دو رنگ زیبا بلند و جلو باز می باشد، این مدل های زمستانی با رنگ های زیبا را با چکمه ها و کفش های جیر و ساقه دار می پوشند. مامتوهای دورنگ و شاد زیبایی خاصی دارد.

مانتو صورتی بافت

مدل مانتو صورتی
مدل مانتو صورتی

مانتوی صورتی بافت به صورت پالتویی دوخته شده این جنس مانتو برای زمستان مناسب می باشد رنگ های تیره مانند مشکی با این مدل مانتو بسیار زیبا و شیک جلوه می دهد، رنگ صورتی جزو رنگ های فانتزی و شیک دخترانه است که با رنگ های مختلف قابل ست خواهد بود.

مانتو چند رنگ قرمز

مدل مانتو صورتی
مدل مانتو صورتی
مدل مانتو صورتی
مدل مانتو جدید زنانه
مدل مانتو صورتی
مدل مانتو ۹۸

مانتوی چند رنگ قرمز جلو بسته بوده اما به شکل زیبایی طراحی و دوخته شده این مدل شیک با شال صورتی و شلوار مشکی ست شده که زیبایی لباس را بیشتر نمایان کرده، پارچه هایی که برای لباس زمستانی استفاده می شود معمولا ضخیم هستند.

Summary
مدل مانتو صورتی و قرمز
Article Name
مدل مانتو صورتی و قرمز
Description
مدل مانتو صورتی و قرمز مد 98 : انواع مدل مانتوی صورتی و قرمز دخترانه با مدل های گوناگون را در این پست مشاهده کنید. مانتوهایی با رنگ های شاد بین دختران جوان طرفدار بسیاری دارد این مدل لباس های برای محیط های اداری استفاده نمی شود.
Author
Publisher Name
مد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *