مدل مانتو ساده ۹۸ | مدل مانتو جدید | مانتو شیک ۲۰۱۹ | مانتو ساده اداری | مانتو

مدل مانتو ساده 98

مدل مانتو ساده ۹۸

مد ۹۸ : انواع مدل مانتوی ساده و مات زنانه ۲۰۱۹ را در این پست مشاهده کنید مانتوهای ساده با اکثر لباس های شما قابل ست هستند این مدل مانتوها دارای پارچه های مات می باشد.

انواع مدل مانتوی ساده و مات زنانه ۲۰۱۹

مانتوهای ساده با رنگ های متفاوت با گذشت زمان و تغییر مدل های مختلف مدل شان تغییر نکرده و قدیمی به نظر نمی رسد.

مد۹۸ زیباترین تصاویر انواع مدل مانتوی ساده و مات زنانه ۲۰۱۹ را در این پست به شما ارائه می دهد با ما همراه باشید.

مدل مانتوی ساده یقه پلنگی

مدل مانتو ساده 98
مدل مانتو ساده ۹۸

مانتوی ساده یقه پلنگی به صورت کمربند دار طراحی شده و قدی تا زانو دارد  زمینه خاکستری مانتو طراحی شده است. این مدل مانتوها با رنگ های متفاوتی ست می شود همان طور که مشاهده می کنید این رنگ با مشکی و سفید هارمونی خوبی خواهد داشت.

مانتوی کشی ساده

مدل مانتو ساده 98
مدل مانتو ساده ۹۸
مدل مانتو ساده 98
مدل مانتو ساده ۹۸

مانتوی کشی ساده یکی از مدل های زمستانه می باشد که پارچه ضخیمی دارد. یقه ی طراحی شده بسیار ساده و شیک می باشد، جنس پارچه این مامتوی مشکی براق بوده و به وسیله کنربند و دکمه بسته می شود، آستین های این مانتوی ساده از قسمت مچ کش مانند و مات هستند. این مدل ها با شلوارهای لی، واکسی و مات ست می شوند.

مانتو های ساده پالتویی

مدل مانتو ساده 98
مدل مانتو ساده ۹۸
مدل مانتو ساده 98
مدل مانتو ساده ۹۸

مانتوهای ساده پالتویی که رنگی خاکستری دارد به صورت بلند و شیک طراحی شده اند، مانتوهای ساده پالتویی به وسیله دکمه های درشت مشکی دیزایین شده که خنثی کنندهرنگ خاکستری می باشد، رنگ های مختلفی از این مانتوها را می توانید با این مدل ست کنید رنگ هایی مانند سفید، کرم، مشکی و …

مانتوی ساده پالتویی خزدار

مدل مانتو ساده 98
مدل مانتو ساده ۹۸

مانتوی ساده پالتویی خزدار با استفاده از پارچه های مات طراحی و دوخته شده برای یقه این لباس از خز مشکی به کار رفته که زیبایی آن را دوچندان جلوه داده است، رنگ زیبای مانتو برای مکان های عمومی و برای محافظت از سرما بسیار مناسب می باشد.

Summary
مدل مانتو ساده
Article Name
مدل مانتو ساده
Description
مدل مانتو ساده : مد 98 : انواع مدل مانتوی ساده و مات زنانه ۲۰۱۹ را در این پست مشاهده کنید مانتوهای ساده با اکثر لباس های شما قابل ست هستند این مدل مانتوها دارای پارچه های مات می باشد.
Author
Publisher Name
مد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *