مدل مانتو دکمه دار | مدل مانتوی دکمه دار زنانه | مدل مانتوی شیک ۹۸

مدل مانتو دکمه دار

مدل مانتو دکمه دار

مد ۹۸ : انواع مدل مانتوی زنانه دکمه دار و ساده ۲۰۱۹ را در این پست مشاهده کنید. مدل مانتوهای دکمه دار با دکمه های متفاوت در طراحی مانتو نقش مهمی دارد.

مدل مانتو دکمه دار و ساده ۲۰۱۹

مانتوهای دکمه دار و ساده طراحی شیکی دارند و دکمه های آن ها در آستین و چاک ها هم قرار گرفته است.

مد۹۸ زیباترین تصاویر انواع مدل مانتوی زنانه دکمه دار و ساده ۲۰۱۹ را در این پست به شما ارائه می دهد با ما همراه باشید.

مانتوی دکمه دار سورمه ای

مدل مانتو دکمه دار
مدل مانتو دکمه دار

مانتوهای دکمه دار سورمه ای با رنگ های زیبا و شیک طرفداران خاص خود را دارد در این تصویر مانتوی سورمه ای با دکنه های استیل مدل شیکی را طراحی کرده اند، این رنگ مانتو برای مکان های متفاوت کاربرد دارد به خصوص جشن ها مکان های عمومی زیرا هم بلند است هم رنگ تیره ای دارد، رنگ های متفاوتی را با این مدل مانتوها ست می کنید. مانتوهای رنگی دکمه استیل دارای براقیت خاصی است.

مانتوی مشکی ساده

مدل مانتو دکمه دار
مدل مانتو ۲۰۱۹
مدل مانتو ۹۸

مانتوهای مشکی ساده بدون دکمه و جلو باز طراحی شده و زیبایی خاصی دارد، مشکی را با رنگ های متفاوتی ست می کنند مانند بنفش و نیلی که در این تصویر مشاهده می کنید. این مدل ها با شلوارهای مشکی یا لگ های چرم و کفش های اسپرت ست شده اند.

مانتوی مشکی دکمه فلزی

مدل مانتو دکمه دار
مدل مانتو ۹۸

مانتوهای مشکی ساده و بلند دکمه فلزی مدل زیبایی است که برای فضاهای عمومی کاربرد دارد. این دسته مدل ها برای اداره ها و یا دانشگاه هم کاربرد دارد زیرا پوشیده و بلند می باشد، دکمه ها در جلوی مانتو طراحی شده اند و کمربند همرنگ لباس را دارد.

مانتوی قرمز کوتاه

مدل مانتو دکمه دار
مدل مانتو دکمه دار
مدل مانتو دکمه دار
مدل مانتو دکمه دار

براب این مدل مانتوی قرمز کوتاه و فشن دکمه های غیبی و پنهان طراحی کرده اند این مدل با رنگ های متفاوتی پوشیده می شود که باعث زیبایی شما می شود رنگ های قابل ست با این رنگ مشکی، سورمه ای، قهوه ای و … می باشد.

Summary
مدل مانتوی دکمه دار
Article Name
مدل مانتوی دکمه دار
Description
مدل مانتوی دکمه دار مد 98 : انواع مدل مانتوی زنانه دکمه دار و ساده ۲۰۱۹ را در این پست مشاهده کنید. مدل مانتوهای دکمه دار با دکمه های متفاوت در طراحی مانتو نقش مهمی دارد.
Author
Publisher Name
مد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *