مدل مانتوی کلاه دار | مدل مانتوی کلاه دار ۹۸ |مدل مانتوی کلاه دار ۹۷

مدل مانتوی کلاه دار

مدل مانتوی کلاه دار

مد ۹۸ : انواع مدل مانتوی کلاه دار زمستانه شیک را در این پست مشاهده کنید مانتوهای کلاه داد یقه های زیبایی دارند که با اکثر لباس های شما قابل ست هستند.

مدل مانتوی کلاه دار زمستانه شیک

مانتوهای کلاه دار مناسب فصل سرما می باشد این مانتوها بلند و کوتاه طراحی شده اند و رنگ های زیبایی چون آبی و سورنه ای دارد.

مد۹۸ زیباترین تصاویر انواع مدل مانتوی کلاه دار زمستانه شیک را در این پست به شما ارائه می دهد با ما همراه باشید.

مدل مانتوی سورمه ای کلاه دار

مدل مانتوی کلاه دار
مدل مانتوی ۹۸

مانتوی سورمه ای کلاخ دار به صورت دکمه دار طراحی شده و قدی بلند دارد  زمینه مانتو کاملا ساده است. این مدل مانتو با رنگ های متفاوتی چون رنگ های روشن ست می شود. دکمه های به کار رفته برای این مانتو رنگی روشن دارد.و کلاه مانتو با خز تزیین شده است.

مانتوی آبی یقه باز

مدل مانتوی کلاه دار
مدل مانتوی زنانه

مانتوی آبی یقه باز یکی از مدل های زمستانه می باشد این مدل به وسیله کمربندی که برای آن طراحی شده بسته می شود و دکمه ای ندارد، این مدل مانتو به علت رنگ زیبای خود با رنگ های زیبایی ست می شود. قد مانتو کوتاه بوده و با کفش و شلوار های متفاوتی قابل ست است.

مانتوی چارخونه ای یقه مشکی

مدل مانتوی کلاه دار
مدل مانتوی شیک ۲۰۱۹

مانتوهای چارخونه ای یقه مشکی که دارای رنگی آبی روشن و تیره است دارای کنربندی شیک و زیباست و قدی تا زانو دارد، این مانتو با شلوارهای لی زیبایی خاصی پیدا می کند،  یقه مشکی این مانتو جلوه خاصی به آن بخشیده و مانند دیگر مانتوهای چارخونه ای ساده نمی باشد.

مانتوی زمستانه

مدل مانتوی کلاه دار
مدل مانتوی مجلسی
مدل مانتوی کلاه دار
مدل مانتوی پاییزی ۹۸
مدل مانتوی کلاه دار
مدل مانتوی کلاه دار

مانتوی زمستانه پالتویی با خز های سفید که در کلاه و آستین کار شده اند زیبایی مانتوی مشکی را بیشتر جلوه داده اند، این مانتو با استفاده از پارچه های مات طراحی و دوخته شده، می توانید زیر این مانتوی جلو باز لباس های بافت رنگی مانند گلبهی را بپوشید.

Summary
مدل مانتوی کلاه دار
Article Name
مدل مانتوی کلاه دار
Description
مد 98 : انواع مدل مانتوی کلاه دار زمستانه شیک را در این پست مشاهده کنید مانتوهای کلاه داد یقه های زیبایی دارند که با اکثر لباس های شما قابل ست هستند.
Author
Publisher Name
مد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *