مانتو مجلسی جدید سال ۹۷

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی

مد۹۸ : در این پست برای شما دوستان عزیز جدیدترین مدل های مانتو مجلسی جدید رو جمع آوری کردیم که امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیرد .

در ادامه با ما همراه باشید ..

مانتو جلو باز بلند برای خانم‌ها قد متوسط و قد بلند مناسب است. اگر قد بلندی ندارید، از نمونه‌های مانتو جلو باز کوتاه استفاده کنید. انتخاب نادرست این مدل مانتو‌ها می‌تواند ظاهر شما را بد جلوه دهد.

مانتو مجلسی

مانتو مجلسی
مانتو مجلسی

مدل های جدید از مانتو مجلسی جلو باز را در سایت مد۹۸ مشاهده کنید

مانتو مجلسی
مانتو مجلسی

هر چیزی که مد می‌شود لزوما مناسب اندام شما نیست. در هنگام انتخاب لباس به ویژگی‌های اندامی خود توجه کنید. برای مثال، اگر دور کمر بزرگی دارید؛ سعی کنید به دنبال نمونه‌های مانتو گره دار یا مانتو‌هایی که کمربند دارند نروید. این مدل مانتو‌ها بیشتر مناسب افراد لاغر اندام و بلند است که نیاز دارند قسمت‌های مختلف را در استایل خود جدا کنند تا بیش‌ از‌ حد بلند و لاغر به نظر نرسند.

مانتو مجلسی
مانتو مجلسی ۹۸

مد های جدید سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ در سایت مد۹۸

مانتو مجلسی
مانتو مجلسی

این قانون در مورد مانتو‌های جلو باز نیز صدق می‌کند. اگر قد بلندی ندارید، مانتو‌های جلو باز بلند که بسیار ترند هستند مناسب اندام شما نیست. با این کار کوتاهی قد خود را دو چندان خواهید کرد و این چیزی نیست که شما دنبال آن باشید. سعی کنید از انتخاب مانتو‌هایی که بلندی آن‌ها بیش از ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌متر پایین‌تر از زانوی شماست، خودداری کنید. در ادامه علاوه بر نمونه‌های مانتو جلو باز بلند، نمونه‌هایی از مانتو جلو باز کوتاه را نیز برای شما ارائه خواهیم داد.

مانتو مجلسی
مانتو مجلسی جلو باز دخترانه
مانتو مجلسی
مانتو مجلسی ۹۷
مانتو مجلسی
مانتو مجلسی ۲۰۱۸
مانتو مجلسی
مانتو مجلسی جدید ۹۸
مد98|مجله اینترنتی,عکس,مدل مانتو,مطالب آموزشی,مد لباس
Review Date
مد98|مجله اینترنتی,عکس,مدل مانتو,مطالب آموزشی,مد لباس
مانتو مجلسی مانتو مجلسی 2018 مانتو مجلسی 2019 مانتو مجلسی 97 مانتو مجلسی تابستانی مانتو مجلسی جلوباز مانتو بلند مجلسی مانتو دخترانه مجلسی مانتو ایرانی98
Author Rating
51star1star1star1star1star

2 دیدگاه در “مانتو مجلسی جدید سال ۹۷”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *