مانتو فرم اداری اختصاصی از سایت مد ۹۸

مانتو فرم اداری

مانتو فرم اداری

مد۹۸ : شرایط جدید اقتصادی در ایران باعث شده است که بیشتر بانوان ایرانی در بسیاری از شرکت ها و ادارات مشغول به کار شوند . این اتفاقات باعث شده است که بسیاری از بانوان برای محل کار خود از فرم و مانتو های اداری استفاده کنند .

مانتو فرم اداری سنتی کرپ
مانتو فرم اداری سنتی کرپ

در ادامه با عکس های اختصاصی مانتو فرم همراه باشید

امروزه با فراگیر شدن فضای مجازی بسیاری از طرح های جدید در دسترس همه قرار گرفته است که ما نیز به عنوان یکی از قدیمی ترین فعال های صنعت مد و فشن در فضای مجازی خود را بر این دانستیم که طرح های جدید و مناسب را از مدل مانتو اداری را برای شما به نمایش بگذاریم.

مانتو فرم اداری

مانتو فرم 98
مانتو فرم ۹۸

خصوصیات و ویژگی های مانتو فرم اداری مناسب

مانتو اداری خاکستری
مانتو اداری خاکستری

پوشیدن لباس فرم اداری پدیده تازه ای نیست سالیان درازی است که شاغلین در حرفه های مختلف از لباس کار مخصوص استفاده می کنند. انواع لباس کار مردانه و لباس فرم زنانه طراحی شده که هر کدام ویژگی های خاصی دارند. هر مانتو اداری و لباس کاری را نمی توان برای سایر ادارات و شرکت ها استفاده کرد. لباس فرم اداری ، مخصوص هر ارگان و با توجه به هدف سازمانی طراحی می شود. لباس فرم ارتش از اولین لباس های اداری در دنیاست ولی امروزه با صنعتی شدن جهان و شاغل شدن افراد در واحدهای اداری، یونیفورم هماهنگ اداری در همه ارگان ها استفاده می شود.با مد۹۸ در این مطلب با لباس فرم اداری و مانتو فرم اداری بیشتر آشنا می شویم.

مانتو فرم کوتاه
مانتو فرم کوتاه

مانتو فرم اداری ( لباس فرم اداری ) چیست؟

مانتو فرم چهارخانه کرواتی
مانتو فرم چهارخانه کرواتی

مانتو فرم اداری تن پوش ویژه بانوان شاغل در ارگان ها و سازمان ها است که برای حضور در محل کار، پوشیدن آن الزامی است. مانتو اداری دارای طراحی زیبا و شکیل بوده، خوش فرم و خوش استایل دوخته می شود. در برخی از ادارات و موسسات دولتی و خصوصی پوشیدن لباس فرم اداری برای آقایان و مانتو اداری برای خانم ها اجباری است. مدیران سازمان های معتبر برای بالا بردن پرستیژ کاری کارکنان و ایجاد روحیه خوشپوشی تمایل به استفاده از مانتو اداری و لباس فرم اداری دارند. طراحی لباس فرم با توجه به معیارهای مدیریت و در نظر گرفتن المان های زیبایی شناختی توسط افراد با تجربه انجام می شود. حتی بسیاری از افرادی که لباس فرم مشخصی ندارند نیز تمایل دارند از لباس رسمی اداری برای محل کار استفاده کنند.

مانتو فرم زنانه 98
مانتو فرم زنانه ۹۸

مانتو فرم اداری و نقش آن در برندینگ

مدل مانتو فرم اداری دیپلمات بزیاق ترک
مدل مانتو فرم اداری دیپلمات بزیاق ترک

بدون تردید لباس فرم کارکنان ابزاری کارآمد برای موفقیت نام تجاری سازمان است. صرف هزینه برای طراحی و دوخت لباس فرم در برابر ارزش تبلیغاتی این لباس بسیار مقرون به صرفه است. در نظر داشته باشید که امکان طراحی مانتو اداری و لباس فرم با طرح مورد نظر سازمان یک امکان تبلیغاتی موثر است. برای مثال مانتو فرم اداری شرکت های هواپیمایی و فروش بلیط معرف شرکت مربوط و هویت کاری آن است. کدام رسانه تبلیغاتی می تواند با هزینه ای اندک، تبلیغاتی وسیع را هدایت کند؟ در عصر حاضر تبلیغات غیر مستقیم بهترین راه برای موفقیت کسب و کار است.

به جای تبلیغات متداول یک لباس فرم اداری شیک را برای کارمندان در نظر بگیرید. درج لوگوی سازمان روی لباس و استفاده از رنگ سازمانی، بهترین شیوه برندسازی است که نیازی به توضیح و تفسیر ندارد. ظاهر یک دست و شیک تیم همکاران نشان دهنده حرفه ای بودن و اعتبار برندینگ شرکت است. اگر فکر می کنید حرفه ای هستید چرا برای کارمندان مانتو اداری شیک و لباس فرم خریداری نمی کنید؟

مانتو فرم اداری سرمه ای
مانتو فرم سرمه ای

جنس پارچه مانتو فرم اداری و لباس فرم اداری

مانتو فرم اداری مشکی
مانتو فرم مشکی

لباس فرم اداری یک یونیفورم است که می تواند از انواع پارچ ها دوخته شود. اما اگر راحتی کارمندان را در نظر بگیرید باید از پارچه های مناسب برای دوخت مانتو اداری استفاده کنید. اغلب ادارات دو دست لباس فرم تابستانی و زمستانی را برای کارکنان در نظر می گیرند که مناسب با وضعیت هوا و دما انتخاب می شوند. به طور معمول پارچه هایی با الیاف طبیعی و نخ برای دوخت مانتو اداری مناسب تر هستند. لباس فرم نباید موجب تعریق بیشتر شود بلکه باید پارچه های اونیفورم اداری سبک و خنک باشد. پارچه های رسمی با رنگ ثابت مناسب دوخت لباس فرم اداری هستند.

مانتو فرم اداری 2019
مانتو اداری ۲۰۱۹

فاستونی پارچه ای مناسب برای تهیه کت و شلوار اداری است که می تواند در دوخت مانتو فرم اداری هم استفاده شود. دیگر پارچه مناسب برای خانم های کارمند ترگال است. این پارچه سبک و راحت بوده و تن خور خوبی هم دارد. استفاده از کتان، ویسکوز، فیونا، پرادو، کجراه و پارچه پرشیا نیز برای مانتو اداری رایج است. آنچه مهم است ضد چروک بودن پارچه مانتویی است. برای اینکه ظاهری آراسته و شکیل داشته باشید باید همیشه لباس فرم آراسته و بدون چروک را بپوشید. ظاهر ژولیده مناسب محل کار نیست و احساس بی کفایتی را القا می کند. ضد چروک بودن پارچه مانتو اداری از اتلاف وقت برای اتوکشی های مکرر هم جلوگیری می کند.

مانتو فرم بلند زنانه
مانتو فرم شیک زنانه

رنگ مناسب مانتو فرم اداری برای خانم ها

مانتو فرم اداری
مانتو فرم دو رنگ

مانتو اداری از پوشاک رسمی بانوان است و باید با دقت بیشتری انتخاب شود. خانم های شاغل در ادارات و سازمان ها تمایل دارند از انواع مانتو اداری استفاده کنند. حتی اگر اجباری از سمت مدیریت برای پوشیدن لباس فرم هم نباشد، مانتوهای اداری خیال خانم ها راحت می کند. لباس اداری تعریف مشخصی دارد و نیازی نیست مدت ها وقت خود را صرف ست کردن و استایل مناسب کنید. بدیهی است یک مانتوی شیک رسمی مناسب محیط اداری و کاری است که می تواند از رنگ های خاصی هم انتخاب شود. مناسب ترین رنگ برای لباس فرم اداری خانم ها رنگ های کرم، سرمه ای، مشکی، طوسی، خاکستری، بژ و قهوه ای است. مانتو شلوار اداری می تواند تک رنگ و یا از دو رنگ منفاوت کار شود. طراحی لباس فرم اداری تعیین کننده رنگبندی آن است.

مانتو فرم اداری
مانتو فرم بلند زنانه

طراحی مانتو اداری زنانه برای اندام گلابی شکل

مانتو فرم اداری یقه گلابی
مانتو فرم اداری یقه گلابی

خانم هایی که حجم بالاتنه شان کوچکتر از پایین تنه است در اصطلاح فرم بدنی گلابی شکل دارند. اندام گلابی در قسمت ران و باسن چاق تر و عرض سرشانه کمتری دارد. مانتو فرم اداری این افراد می توانید شبیه به تونیک طراحی شود و روی کمر جمع شود. در واقع با طراحی و دوخت لباس فرم مناسب می توان تا حدود زیادی تعادل در اندام را برقرار کرد. هدف از طراحی لباس فرم اداری برای اندام گلابی، ایجاد خطای دید در پایین تنه است باید تمرکز را از قسمت ران و باسن روی بالاتنه قرار داد. پ.شیدن شلوار راسته برای این افراد انتخاب مناسب تری است که موجب کوچکتر دیده شدن پایین تنه نیز می شود. مانتو اداری مناسب این افراد نباید در قسمت باسن تنگ و چسبان باشد زیرا زیبایی را از بین می برد.

مانتو فرم اداری
لباس فرم اداری زنانه
مد98|مجله اینترنتی,عکس,مدل مانتو,مطالب آموزشی,مد لباس
Review Date
مد98|مجله اینترنتی,عکس,مدل مانتو,مطالب آموزشی,مد لباس
مانتو فرم اداری مانتو رسمی و اداری مدل مانتو فرم اداری مدل مانتو اداری خنک مدل مانتو اداری اینستاگرام مانتو اداری طوسی مانتو اداری سرمه جدید مد۹۸ : شرایط جدید اقتصادی در ایران باعث شده است که بیشتر بانوان ایرانی در بسیاری از شرکت ها و ادارات مشغول به کار شوند . این اتفاقات باعث شده است که بسیاری از بانوان برای محل کار خود از فرم و مانتو های اداری استفاده کنند .
Author Rating
51star1star1star1star1star

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *