مانتوهای یقه بلند| مانتوهای یقه بلند ۹۸ | مانتوهای یقه بلند ۹۷ | مانتوهای ۲۰۱۹

مانتوهای یقه بلند 

مانتوهای یقه بلند 

مد ۹۸ : انواع مدل مانتوی یقه بلند دخترانه شیک و زیبا را در این پست جذاب مشاهده نمایید، مانتوهای یقه بلند اکثرا یقه جلو باز و بدون دکمه دوخته می شود.

مانتوهای یقه بلند دخترانه شیک و زیبا

مانتوهای رنگی یقه بلند یکی از زیباترین مانتوهای سال ۹۸ است این مانتوها را می توانید با تاپ های رنگی بلند و کوتاه ست کنید.

مد۹۸ زیباترین تصاویر انواع مدل مانتوی یقه بلند دخترانه شیک و زیبا را در این پست به اشتراک شما می گذارد با ما همراه باشید.

مانتوی لیمویی یقه بلند

مانتوهای یقه بلند 
مانتوهای یقه بلند

مانتوی لیمویی یقه بلند با رنگ زیبا و شیک به عنوان مانتوی اسپرت و جذاب کاربرد دارد این مانتوها با شلوارهای لی و تاپ های مشکی ست می شود، یقه های این مانتو به صورت بلند طراحی شده و بدون دکمه است. مانتوهایی که رنگ های تندی مانند لیمویی یا قرمز دارند مورد علاقه دختران جوان هستند.

مانتوی یقه بلند خاکستری

مانتوهای یقه بلند 
مانتوهای سال ۲۰۱۹

مانتوی یقه بلند خاکستری یقه های بلند و بازی دارد و مانند کت طراحی شده است، جیب های این مانتو نیز همرنگ مانتو می باشد، این رنگ با تام های سفید و شل ارهای روشن کرم و سفید قابل ست است. لباس های خاکستری با رنگ های روشن ست شده و زیبایی دوچندانی به خاکستری می دهد.

مانتوهای یقه بلند 
مانتوهای رنگ سال ۹۸

مانتوی یقه بلند نارنجی

مانتوی یقه بلند نارنجی با دکمه های مشکی زیبایی خاصی پیدا کرده است، این رنگ روشن زیبا با شلوارهای تیره و پیراهن چارخونه ای ست شده، در واقع این مدل با رنگ های تیره ست می شود.

مانتوهای یقه بلند 
مانتوهای زنانه جدید

مانتوی یقه بلند و آستین پف

مانتوهای یقه بلند 
مانتوهای یقه بلند

مانتوی یقه بلند کرم رنگ به وسیله کمربند بسته می شود و دکمه ای برای آن کار نشده است، آستین های پف با مچ های تنگ و دکمه دار مدل این مانتو را نسبت به دیگر مانتوها تغییر داده که زیبایی آن بیشتر جلوه داده.

Summary
مانتوهای یقه بلند 
Article Name
مانتوهای یقه بلند 
Description
مانتوهای یقه بلند : مد 98 : انواع مدل مانتوی یقه بلند دخترانه شیک و زیبا را در این پست جذاب مشاهده نمایید، مانتوهای یقه بلند اکثرا یقه جلو باز و بدون دکمه دوخته می شود.
Author
Publisher Name
مد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *