مدل کالسکه بچه ۹۸

مدل کالسکه بچه ۹۸

مدل کالسکه بچه ۹۸

در این مطلب با مدل های جدیدی از مدل کالسکه بچه ۹۸ در خدمت شما همراهان عزیز و همیشگی سایت مد۹۸ هستیم .

مدل کالسکه بچه ۹۸

مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه ۲۰۱۹

در ادامه با عکس های اختصاصی مدل کالسکه بچه ۹۸ همراه باشید

شیوه های خرید کالسکه بچه ۹۸

یکی از بهترین  و خاطره انگیز  ترین خاطرات هر مادری ، روزهای خرید سیسمونی او برای نوزاد  میباشد. بعضی وقتها این خاطره شیرین و به یاد ماندنی که بطور معمول بعد از معلوم شدن جنسیت نوزاد است ، در اثر کارکرد برخی اشخاص غیر حرفه ای بازار تبدیل به یک خاطره بد و پر استرس میشود. گاهی اوقات برخی فروشنده ها از بی حوصلگی ناشی از ماههای آخر بارداری و خستگی او همراه با اطلاعات ناکافی مادر و همراهان ، سوء استفاده کرده و جنسی نا متناسب با خواسته های واقعی مادر و یا با قیمتی بسیار زیادتر را به او تحمیل میکنند.

مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه ۹۸

از این رو ما به شما توصیه میکنیم قبل از بیرون رفتن از خانه برای خرید سیسمونی ، در نهایت آرامش ،در منزل ،کاملا در مورد نیازهای خود و کودکتان مطالعه کنید و در واقع تصمیم به خرید را درمنزل خود اتخاذ کنید. تحت این شرایط میتوانید مطمئن باشید چیزی را که میخواهید و لازم دارید ،خواهید خرید ، نه آن چیزی را که فروشنده دوست دارد به شما بفروشد.

مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه جدید

یکی از مهمترین و البته پر هزینه ترین اقلام سیسمونی ، ابزار حمل و نقل نوزاد و کودک است که از نوزادی تا کودکی به کار می آید. بیشتر مادران ،نوزاد خود را از بیمارستان با یک کریر خارج میکنند و گاهی تا ۵ سالگی برای پاساژگردی از کالسکه خود استفاده میکنند.

نکات مهم خرید کالسکه بچه

مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه خارجی

در درجه نخست ، شما می خواهید که کودکتان در کالسکه اش در امان و راحت باشد. اما باید به خودتان هم فکر کنید. چون این شما هستید که آن را هل می دهید. لطفا در ادامه نکات را مد نظر قراردهید.نوزادی تا حدود یک سالگی، اگر نوزادتان را زیاد با ماشین بیرون می برید یک کریر ( Carrier )سبک و قابل تبدیل به صندلی ماشین میتواند یک انتخاب مناسب باشد.

مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه مشکی

برخی از این کریر ها دارای پایه ثابتی هستند که توسط سیستم ایزوفیکس و یا کمربند معمولی به ماشین ثابت میشوند. این پایه های ثابت که در بازار به ” بیس (Base) ” معروف هستند ، به شما اجازه می دهد که کریر نوزاد را به راحتی در ماشین نصب کنید یا به راحتی از بیس جدا کنید.(به تصویر شماره یک و دو توجه کنید) به این صورت به نوزادتان این امکان را می دهید که چرتش را ادامه دهد و از خواب ناز بیدار نشود.
همانطور که از طریق پزشک به شما آموزش داده شده است ، مهمترین حالت برای رشد و تکامل نوزاد ، خواب اوست. بنابر این بسیار بجاست که به خواب و استراخت نوزادتان بیشترین اهمیت را بدهید . کریر ها بخاطر وزن سبکشان برای جابجاییهای کوتاه مثلا بین پارکینگ و سوپر مارکت، مطب پزشک ، آزمایشگاه یا حمل و نقل در اتوبوس یا قطارهای شهری، بصورت دستی و البته ایمن قابل استفاده هستند. سپس ،زمانی که پس از انجام کار به اتومبیل بر میگردید، به راحتی می توانید صندلی ماشین را روی بیس آن که معمولا روی صندلی عقب ماشین است نصب کنید .

مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه سفید

یک راه حل دیگر ، استفاده از سرویس های کالسکه یکپارچه ( Travel systems)است .

در این سرویس ها ، تمامی گزینه ها در یک سیستم مسافرتی هماهنگ قابل نصب هستندکه شامل؛ یک کریر (صندلی ماشین)، بیس کریر (قابل نصب در ماشین) ، یک کالسکه ویژگی بارز سرویس های کالسکه یکپارچه اینستکه کریر روی بدنه کالسکه قفل میشود و بصورتی ایمن میتوان نوزاد را تا قبل از شش ماهگی براحتی با کالسکه جابجا کرد. از سوی دیگر هر زمان که لازم باشد کریر از بدنه کالسکه جدا شده و به بیس آن در ماشین قفل میشود.

مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه رنگ سال ۹۸

مجموعه این سرویس های کالسکه ، سنگین و البته جاگیر هستند. اما در هر حال وقتی کودکتان ۶ ماهه می شود و می تواند بنشیند و حرکات سر و گردنش را کنترل کند، شما می توانید بجای استفاده از کریر ، به راحتی او را در یک کالسکه تک قرار دهید . سرویس های کالسکه یکپارچه گران تر است ، اما ارزش دارد چون کریر بزودی برای نوزاد کوچک میشود ، از سوی دیگر به تدریج با وزن گرفتن نوزاد ، حمل مجموعه کریر و نوزاد برای والدین بسیار دشوار میشود. در آن هنگام کالسکه می تواند وسیله حمل مناسبی برای کودک شما باشد . در حالیکه محدوده سنی برای استفاده از کالسکه وجود ندارد میتوانید تا وقتی که کودک شما در آن جا میشود و تحمل باقی ماندن در آنرا دارد، به راحتی از آن استفاده کنید

مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه ایرانی
مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه زرد
مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه شیک
مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه دو رنگ ۹۸
مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه دو تیکه ۹۸
مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه زرشکی ۹۸
مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه قرمز ۹۸
مدل کالسکه بچه ۹۸
مدل کالسکه بچه ۹۸

مدل کالسکه بچه ۹۸ مدل کالسکه بچه ۹۸ مدل کالسکه بچه ۹۸ مدل کالسکه بچه ۹۸ مدل کالسکه بچه ۹۸ مدل کالسکه بچه ۹۸ مدل کالسکه بچه ۹۸ مدل کالسکه بچه ۹۸ مدل کالسکه بچه ۹۸ مدل کالسکه بچه ۹۸

منبع : های دکتر – بی بی سنتر

Summary
مدل کالسکه بچه ۹۸
Article Name
مدل کالسکه بچه ۹۸
Description
مدل کالسکه بچه ۹۸ کالسکه بچه ارزان قیمت ,قیمت انواع کالسکه نوزاد ,قیمت کالسکه baby co ,قیمت کالسکه مامالاو ,قیمت کالسکه چیکو ,بهترین مارک کالسکه ایرانی ,کالسکه بچه دست دوم ,کالسکه belecoo مدل کالسکه بچه ۹۸ را در این مطلب برای شما آماده کرده ایم با مد98 از سری جدید مدل های مدل کالسکه بچه ۹۸ با انواع رنگ و مدل روز تهران 2019 مد
Author
Publisher Name
مد 98

2 دیدگاه در “مدل کالسکه بچه ۹۸”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *