روش جدید ماین کردن بیت کوین در ایران با برنامه CryptoTab

روش جدید ماین کردن بیت کوین

روش جدید ماین کردن بیت کوین

مد۹۸ : در این مقاله روش جدید برای کسب بیت کوین را برای شما عزیزان توضیح میدهیم . جهت دانلود مرورگر CRypto رو لینک زیر کلیک کنید.

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

روش جدید ماین کردن بیت کوین

بیت‌کوین مانند پول نقد عمل می‌کند اما مثل طلا استخراج می‌شود. خب، ما چطور وارد این مسابقه استخراج شویم؟

اگر این کار به درستی انجام شود و آماده پذیرفتن خطر سرمایه‌گذاری‌اش هم باشید، می‌تواند برایتان چند بیت‌کوین به همراه داشته باشد – که در زمان نگارش این مطلب (ژانویه) در بهترین بورس میانگین قیمت آن ۹۴۵ دلار بود.
روش انجامش به این شکل است.

چند بیت‌کوین وجود دارد ؟

وقتی الگوریتم آن توسط فردی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو به وجود آمد – نامی ژاپنی که به اندازه نام استیو اسمیت در اینجا معمول است – محدودیتی برای تعداد بیت‌کوین‌های قابل تولید ایجاد شد: ۲۱ میلیون عدد. در حال حاضر بیش از ۱۲ میلیون بیت‌کوین وجود دارد. این یعنی کمی بیش از ۹ میلیون بیت‌کوین دیگر باید ایجاد شود.
از سال ۲۰۰۹ تاکنون، تعداد بیت‌کوین‌های به‌دست‌آمده اوج گرفت. در ابتدا ماینینگ آن ساده بود اما هرچه به ۲۱ میلیون بیت‌کوین نزدیک‌تر شویم، سخت‌تر می‌شود. با توجه به نرخ کاهش کنونی، آخرین بیت‌کوین در سال ۲۱۴۰ به دست خواهد آمد.

ماینینگ دقیقا به چه معنی است؟

سه روش اصلی برای رسیدن به بیت‌کوین وجود دارد: خرید در بورس، پذیرش آنها در قبال کالا و خدمات و ماین کردن بیت‌کوین‌های جدید. «ماینینگ» استعاره‌ای برای کشف بیت‌کوین‌های جدید است – دقیقا مانند یافتن طلا. در واقع، این کار صرفا همان تایید تبادلات بیت‌کوین است.
به طور مثال اگر اریک با استفاده از بیت‌کوین یک تلویزیون از نیکول بخرد، برای اینکه مطمئن شود بیت‌کوینش واقعی است، ماینرها شروع به تایید این معامله می‌کنند.
البته فقط این یک معامله نیست که دیگران باید آن را تایید کنند، تعدادشان خیلی زیاد است. همه معاملات اصطلاحا در جعبه‌ای به نام «زنجیره بلوک» قرار داده شده و روی آن قفل زده می‌شود.
ماینرها با استفاده از نرم‌افزار به دنبال کلید باز کردن این جعبه می‌گردند.
وقتی کامپیوترشان کلید را پیدا کرد، جعبه باز و معامله تایید می‌شود. برای یافتن این کلید جدید، ماینر ۲۵ بیت‌کوین جدید پاداش
می‌گیرد.
در حال حاضر به گفته Blockchain.info – از بهترین سایت‌ها در زمینه اخبار جدیدترین معاملات بیت‌کوین – برای یافتن هر کلید جدید نیاز به ۱۷۸۹۵۴۶۹۵۱٫۰۵ بار تلاش است.
با وجود نیاز به این همه تلاش، اکنون تقریبا هر ۱۰ دقیقه ۲۵ بیت‌کوین پاداش داده می‌شود. در سال ۲۰۱۷ تعداد بیت‌کوین‌های پاداش به ۱۲٫۵ عدد خواهد رسید و این روند نصف شدن هر چهار سال ادامه خواهد داشت.

برای ماینینگ به چه چیزی نیاز داریم؟

بیت‌کوین‌ها توسط همه تازه‌کارانی که نرم‌افزار پایه و سخت‌افزار تخصصی را داشته باشند، قابل ماینینگ است.
نرم‌افزار مورد نیاز برای ماینینگ ساده و منبع باز است – یعنی دانلود و استفاده آن رایگان است.
برای ماینر شدن نیاز به کیف پول بیت‌کوین دارید – یک حساب بانکی اینترنتی کدگذاری‌شده – تا آنچه را به دست می‌آورید در آن نگهداری کنید. مشکل آن است که در اغلب موارد، کیف پول‌ها نامنظم هستند و احتمال حمله به آنها وجود دارد.
در اواخر سال گذشته مهاجمان یکی از سایت‌های بیت‌کوین یعنی Inputs.io را مورد حمله قرار داد و بیت‌کوین‌هایی به ارزش ۱٫۲ میلیون دلار را به سرقت بردند. بیت‌کوین وقتی از دست برود یا دزدیده شود، دیگر مانند پول نقد، کاملا از دست رفته است. وقتی هیچ بانک مرکزی‌ای نیست که بیت‌کوین‌های شما را حمایت کند، راهی هم برای جبران آن ضررها وجود ندارد.
دومین بخش، خود نرم‌افزار ماینینگ است – محبوب‌ترین آنها GUIMiner است. این برنامه در ابتدای راه‌اندازی خودش شروع به ماینینگ می‌کند – به دنبال ترکیبی جادویی می‌گردد که آن قفل بلوک معاملات را باز کند. این برنامه همواره در حال اجراست و هرچه کامپیوتر فرد قوی‌تر باشد، ماینر سریع‌تر شروع به تولید بیت‌کوین می‌کند.

روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین روش جدید ماین کردن بیت کوین

منبع : سایت پیوست

Summary
روش جدید ماین کردن بیت کوین
Article Name
روش جدید ماین کردن بیت کوین
Description
روش جدید ماین کردن بیت کوین مد۹۸ : در این مقاله روش جدید برای کسب بیت کوین را برای شما عزیزان توضیح میدهیم . جهت دانلود مرورگر CRypto رو لینک زیر کلیک کنید.
Author
Publisher Name
روش جدید ماین کردن بیت کوین

یک دیدگاه در “روش جدید ماین کردن بیت کوین در ایران با برنامه CryptoTab”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *