کتلت رژیمی با سبزیجات |مواد لازم کتلت سبزیجات|آموزش آشپزی ۹۸

کتلت رژیمی با سبزیجات

کتلت رژیمی با سبزیجات

مد۹۸ : طرز تهیه کتلت رژیمی با سبزیجات را در این پست توضیح می دهیم ممکن است خیلی از مردم به کتلت علاقه داشته باشند اما به علت رژیم نتوانند آن را میل کنند.

کتلت رژیمی با سبزیجات

افرادی که رژیم های کاهش وزن را انجام می دهند نمی توانند کتلت های چرب با گوشت میل کنند برای همین امروز کتلت سبزیجات را برای شما در نظر گرفتیم.

مد۹۸ دستور پخت کتلت سبزیجات خوشمزه را در این پست به شما ارائه می دهد.

مواد لازم جهت کتلت سبزیجات

ریحان و مرزه خشک شده یک قاشق غذاخوری پودر شده

روغن کنجد برای سرخ کردن

نمک، فلفل، زردچوبه و ادویه به میزان لازم

پیاز ۲ عدد

پودر سوخاری۲ قاشق غذاخوری

سیب زمینی ۴ عدد متوسط

طرز تهیه کتلت رژیمی خوشمزه با سبزیجات را شرح می دهیم، ابتدا سعی کردیم استفاده از مواد کلسترول دار را به حداقل برسونیم برای سرخ کردن کتلت نیز از روغن کنجد استفاده می کنیم، روغن کنجد ضمن داشتن خواص فراوان، روغن سالم و مناسبی برای همه می باشد برای شروع ابتدا سیب زمینی ها را بشویید و پوست بگیرید.

این سیب زمینی های پوست گرفته شده را رنده کنید پیاز را نیز رنده نمایید و به سیب زمینی اضافه کرده و هم بزنید توجه داشته باشید که برای تهیه کتلت عمل مخلوط کردن بسیار مهم است چون در این فرآیند مواد یک دست می شود و بافت منظم پیدا می کند.

در مرحله بعدی طرز تهیه کتلت رژیمی نوبت به نمک، فلفل و ادویه می رسد بعد از اضافه کردن ادویه ها مواد را با هم خوب مخلوط کنید تا ادویه های اضافه شده جذب پیاز و سیب زمینی شوند حالا ازسبزی های معطر مانند ریحان و مرزه خشک در کتلت استفاده نمایید. طعم فوق العاده این سبزی های معطر در کتلت رژیمی معجزه می کند.

پودر سوخاری را به سایر مواد اضافه کرده و همه مواد را با هم مخلوط کنید خوب مخلوط نمایید و به درستی ورز دهید تو تابه ای مناسب روغن کنجد بریزید بعد از داغ شدن روغن یکه اسکوپ از مواد و بردارید و تو تابه به اندازه دلخواه پهن کنید اجازه بدهید تا سرخ شوند کتلت شما در این مرحله آماده خوردن می شود.

این کتلت ها را می توانید مانند فلافل با سایر مخلفات از جمله کاهو، خیار خیار شور، گوجه فرنگی و سس نوش جان کنید.

Summary
کتلت رژیمی با سبزیجات
Article Name
کتلت رژیمی با سبزیجات
Description
کتلت رژیمی با سبزیجات | مد98 : طرز تهیه کتلت رژیمی با سبزیجات را در این پست توضیح می دهیم ممکن است خیلی از مردم به کتلت علاقه داشته باشند اما به علت رژیم نتوانند آن را میل کنند.
Author
Publisher Name
مد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *