طز تهیه کباب نگینی خوشمزه | آموزش آشپزی|آموزش تهیه کباب

طز تهیه کباب نگینی

طز تهیه کباب نگینی

مد۹۸ : طز تهیه کباب نگینی خوشمزه را در این پست با دستور تمام مواد براش شما توضیح می دهیم. این غذا به صورت کبابی پخته می شود و خواص مفید فراوانی دارد.

طز تهیه کباب نگینی خوشمزه

کباب ها غذاهای خوشمزه ای هستن که بیشتر مردم خوردن آن را دوست دارند و طرفداران فراوانی دارند. اگر از دوست داران کباب ها هستید به این پست توجه داشته باشید.

مد۹۸ خوشمزه ترین دستور پخت کباب نگینی را در این پست به شما ارائه می دهد.

دستور پخت و مواد لازم برای کباب نگینی

این دستور حدود ۵ یا ۶ کباب به ما میده

گوشت چرخ شده ۵۰۰ گرم

پیاز رنده شده و آب گرفته شده ۳ عدد متوسط

تخم مرغ ۱ عدد

نمک و فلفل مقدرای

سینه مرغ به نواری و نازک برش خورده باشه مقداری

ابتدا سینه مرغ را که نواری برش زدیم مزه دار می کنیم می توانید با نمک و فلفل و زعفران و پیاز مزه دار کنید و حتما باید از شب قبل گوشت و تفاله پیاز، نمک و فلفل و تخم مرغ را حسابی ورز دهید تا حالت چسبندگی پیدا کند.

اگر گوشت خیلی شل بود به آن ۱ قاشق پودر سوخاری اضافه کنید اما با این دستور اصلا شل نخواهد شد. حالا مثل عکس آخر کباب ها را شکل داده و آماده نمایید.

سپس به شکل کوبیده و در تابه ای که کمی روغن ریختید بگذارید و نوارهای مرغ را با فاصله قرار دهید و فیکس کنید. شعله را روشن کرده و اجازه دهید با شعله ملایم حسابی مغز پخت و سرخ شود.

و در آخر با ۱ قاشق رب گوجه، کمی نمک، فلفل، زردچوبه و آب جوش یک سس درست کنید، سس کنار کباب به دلخواه و قابل حذف هست، کنار کباب میتوانید از گوجه سرخ شده و برنج استفاده کرده و سرو کنید.

Summary
طز تهیه کباب نگینی
Article Name
طز تهیه کباب نگینی
Description
طز تهیه کباب نگینی |مد98 : طز تهیه کباب نگینی خوشمزه را در این پست با دستور تمام مواد براش شما توضیح می دهیم. این غذا به صورت کبابی پخته می شود و خواص مفید فراوانی دارد.
Author
Publisher Name
مد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *