مراقبت موی فر شده + آموزش چگونگی محافظت از موج های موی فر

مراقبت موی فر شده

مراقبت موی فر شده

ایجاد موج موهای فر

چگونگی محافظت از موج های موی فر را می دانید؟ اگر از افرادی هستید که موهای فری دارند، راه های متفاوتی وجود دارد تا موج موهایتان زیبا شود و گره خورده و زشت به نظر نرسد. روشی برای حفظ موج های موی فر وجود دارد که آن را “Plopping” می نامند، در این روش موها را با هوله یا یک پارچه به صورت خیس می بندید تا خشک شود.

مراقبت موی فر شده
مراقبت موی فر شده

عکس های اختصاصی از مدل های مو فر زنانه سال ۲۰۱۹ – ۹۸ در مد۹۸

چگونگی محافظت از موج های موی فر

برای اجرای تکنیک “Plopping” ابتدا موهای خود را بشویید، و به آن نرم کننده یا مرطوب کننده ها را استفاده نموده سپس موهای خود را با هوله بپیچید تا خشک شود با این روش موهای سالم و جذابی خواهید داشت.

مراقبت موی فر شده
مراقبت موی فر شده

مراحل حالت دادن به مو عبارتند از:

آماده سازی به موها

ویتامینه کردن با ماسک و نرم کننده

خشک کردن و پیچیدن موها

با سایت مد۹۸ همراه باشید برای ارائه نکات چگونگی محافظت از موج های موی فر ویژه افراد مو فرفری.

مراقبت موی فر شده
مراقبت موی فر شده

مرحله اول ؛ آماده سازی موها

موهای خود را با شامپو و نرم کننده بشویید، بهترین وقت برای اجرای این کار بعد از استحمام کردن است. شامپو و کاندیشنرهای مخصوص موهای خودتان را استفاده کرده و اگر دوست دارید موهای خود را درون هوله بپیچید و بخوابید تا هنگام صبح کاملا خشک شده باشد.

از آب اضافه موهای تان بعد از دوش گرفتن خلاص شوید. از هوله های پنبه ای استفاده نمایید تا آب موهایتان را خوب بگیرد. برای پیچیدن موها باید حالت مرطوبی داشته باشد. حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه روی موهایتان هوله بگذارید تا آب را بکشد. برای پیچیدن موهای تان جهت حالت دادن از یک پیراهن یا هوله خشک استفاده کنید.

مراقبت موی فر شده
مراقبت موی فر شده

مرحله دوم ؛ نرم کننده و ویتامینه کردم

از یک نرم کننده با کیفیت استفاده نمایید تا باعث درخشش و براقیت موها شود، از کاندیشنرهایی استفاده کنید که مانند کرم هستند زیرا با داشتن مقدار کم پوشش خوبی به موها می دهد. مقدار مناسب نرم کننده را روی موها بهد از شامپو کردن روی موی مرطوب قرار داده و از کلاه رنگ یا پلاستیک ساده استفده نمایید، این ماسک حدود ۲۰ دقیقه روی موها باقی بماند موهای خود را به آرامی ماساژ دهید. موهای خود را بعد از زدن نرم کننده شانه کنید تا مطمئن شوید مواد به همه جای مو رسیده است. این کار باعث ویتامینه شدن موها می شود.

مراقبت موی فر شده
مراقبت موی فر شده

مراقبت موی فر شده

از یک شانه دندانه طبیعی یا معدنی برای شانه کردن موها استفاده نمایید. تا هر گونه گره در مو از بین برود. شانه کردن موی دارای ماسک از گره خوردن بعد از آب کشی و پیچیدن مو درون هوله خودداری می کند. بعد از گرفتن آب موها از موس کف به موهای مرطوب بزنید و آن ها را به سمت سرتان فشار دهید، موس باعث ایجاد فرهای یکنواخت و یک اندازه شده و از وز شدن جلوگیری خواهد کرد.

مراقبت موی فر شده
مراقبت موی فر شده

مرحله سوم ؛ خشک کردن مو

یک پیراهن یا هوله را دور سر خود قرار دهید به طوری که بتوانید تمام موهای تان را در آن بپیچید. از پیراهن یا هوله ای سبک برای این کار بهره ببرید. خم شوید و موهای تان را به جلو رو به زمین بریزید، هوله را دور تا دور سر قرار دهید، موها را جمع کرده و هوله را پشت سر گره بزنید. مطمئن شوید موهای تان کاملا پوشیده شده باشد ممکن است خشک شدن ۲ ساعت شاید هم بیشتر زمان ببرد. بعد از خشک شدن هوله را باز کرده و موها را با انگشت هایتان شانه بزنید. چگونگی محافظت از موج های موی فر با این مراحل فراهم می شود

منبع /: ناز مدل

Summary
مراقبت موی فر شده
Article Name
مراقبت موی فر شده
Description
مراقبت از فر شش ماهه ,آرایش موهای فر ,چگونه موهای فر را زیبا کنیم ,موی فر شده با بابلیس ,فر كردن دائم مو ,کرم فر کننده مو ,مراقبت بعد از فر كردن مو ,موهای فر بلند مراقبت موی فر شده و راه و روش چگونگی مراقبت از موی فر شده را با روش های جدید سال 2019 - 98 تنها در مد 98 ببینید مرحله سوم ؛ خشک کردن مو 98
Author
Publisher Name
مد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *