مد روز تهران در سال ۹۸ چیست ؟ مدل سال ۱۳۹۸ چیست ؟

مد روز تهران

مد روز تهران

مد ۹۸ : در این پست از جدیدترین استایل های زنانه و دخترانه شامل مد مانتو کوتاه روز تهران ، مدل لباس مجلسی مد روز تهران و همچنین عکس هایی از آرایش های زیبای زنانه مد روز تهران را برای شما عزیزان جمع آوری کردیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد .

در ادامه با سایت مد ۹۸ همراه باشید .

مد روز تهران در سال ۱۳۹۸

مد روز تهران
مد روز مدل لباس ۹۸
مد روز تهران
لباس ۲۰۱۹

آرایش مد روز تهران

در ادامه مدل های آرایش مد روز تهران را مشاهده می کنید

مد روز تهران
آرایش چشم ۲۰۱۹
مد روز تهران
آرایش ۲۰۱۹
مد روز تهران
مد روز تهران
مد روز تهران
مد روز تهران
مد روز تهران
مد روز تهران
مد روز تهران
مد روز تهران
مد روز تهران
آرایش لاک ۹۸
مد روز تهران
آرایش چشم ۲۰۱۹
مد روز تهران
آرایش چشم ۲۰۱۹

مانتو مد روز تهران

مدل های مانتو مد روز تهران را می توانید در ادامه مشاهده می کنید .

بسیاری از بانوان به دنبال این هستند تا بتوانند مانتویی زیبا و مناسب انتخاب کنند که باید برای خرید آن اصولی را رعایت کنند.

دسته بندی متنوعی برای مانتو ها در نظر گرفته می شود که رایج ترین آن ها عبارتند از مانتو روزمره، اسپرت، رسمی، اداری، مجلسی، شنل و پانچو.

انتخاب مدل مانتو مناسب و مد روز می تواند روی جذابیت و زیبایی ظاهری شما تأثیر بسزایی داشته باشد ما در این گزارش راهنمایی هایی برای شما قرار داده ایم تا بتوانید مانتویی با تن پوش شیک و مناسبی را برای خود انتخاب نمایید.
مدل مانتوها بر اساس فصل های سال، مدل ها، پارچه ها، کیفیت، بلندی یا کوتاه بودن و طراحی قسمت های مختلف مانند یقه یا آستین و یا دکمه ها انتخاب می شوند.

نکات بسیار مهمی در انتخاب مانتو وجود دارد که مهم ترین آن فرم اندام و قدتان است.
انتخاب مدل مانتو باتوجه به اندام و قد
خانم‌های کوتاه قد و ریزه اندام:

از پوشیدن مانتوهایی با دامن‌های خیلی گشاد و کلوش خودداری کنید همچنین مانتوهای ساده‌ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنید. مانتوهای مدل کوتاه تا روی زانو برای شما بسیار مناسب است. مانتو هایخیلی بلند باعث می‌شود که کوتاه تر دیده شوید.
خانم‌های قد بلند:

انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان، باعث می‌شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک بشود و در نتیجه کوتاهتر و متناسب‌تر دیده بشوید. هرگز مدل مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک‌ هارمونی انتخاب شود. مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد پس از پوشیدن چنین مدل‌هایی خودداری کنید. همچنین مانتوهای زنانه کمردار تنگ شما را خوش اندام و زیبا نشان می‌دهد. مانتوی که به انحناها و برجستگی‌های بدن تاکید بیشتری بکند، توجه را از قد بلند دور می‌کند و اندام شما را متناسب‌تر نشان می‌دهد.
خانم‌های چاق و درشت اندام:

مانتو‌های کشی و استرچ و کمرهای کشی معمولا برای زنان درشت اندام مناسب نیست. سعی کنید خطوط افقی در مانتو‌یتان نباشد، راه راه پارچه‌ها، نوارها و خطوط افقی شما را چاق‌تر و عریض‌تر نشان می‌دهد. مانتو‌هایی را بپوشید که خطوط و راه‌های عمودی دارند یا اصلا راه و خطی ندارند. از پوشیدن مانتوهایی که جیب‌های بغل از رو دارد، خودداری کنید مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدل‌هایی باشید که شکاف‌های پهلو و جانبی دارند.

مد روز تهران
مدل مانتو سفید
مد روز تهران
مدل مانتو آبی تهران ۹۸
مد روز تهران
مانتو مد روز تهران ۱۳۹۸
مد روز تهران
مانتو مد روز تهران ۲۰۱۹
مد روز تهران
مانتو مد روز تهران ۹۸
Summary
مد روز تهران
Article Name
مد روز تهران
Description
مد روز تهران مد روز تهران 98 مد روز تهران 2019 مد روز تهران جدید مد روز تهران مجلسی مد روز تهران شیک مد مانتو روز تهران مدل لباس مد روز تهران مدل آرایش مد روز تهران
Author
Publisher Name
مد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *